Meteostanice

Na měření meteorologických dat používám poloprofesionální meteostanici od firmy TFA s označením 35.1075 NEXUS. Hlavní jednotka, která přijimá data z rozmístěných čidel je umístěna v bytě a za pomocí USB napojena 24/7 na miniPC Raspberry Pi Model B+ 512 MB RAM.

meteostanice meteostanice
meteostanice.org meteostanice

CPU teplota: 46.5°C

CPU load: 2.07s (114 procesů)

Minimální a maximální hodnoty CPU

SO
23

22
ČT
21
ST
20
ÚT
19
PO
18
NE
17
SO
16

15
ČT
14
ST
13
CPU teplota max 48.248.248.248.248.248.247.647.647.647.647.6
CPU teplota min 43.942.842.843.943.944.442.843.343.343.342.8
CPU teplota prumer 45.445.645.845.845.845.945.645.545.145.145.1
CPU load max 0.990.990.990.990.990.990.990.990.990.990.99
CPU load min 0.060.050.030.030.050.040.050.050.020.020.01
CPU procesy max 226227226225226226226226227226226
CPU procesy min 109109109109109109109109109109109
Dnes Tento měsíc Tento rok Celkově
MAX MAX MAX MAX
Vítr (m/s) 1.1
Dnes
01:23h
6.8
02.02.
00:03
6.8
02.02.
00:03
9.6
29.10.17
13:15
Nárazy větru (m/s) 2.2
Dnes
01:21h
13.2
22.02.
18:35
13.2
22.02.
18:35
18.2
29.10.17
13:06

Grafy teploty CPU

Teplota CPU

Teplotní graf CPU je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 05:03h.

Teplota CPU

Teplotní graf je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 05:03h.

Grafy počtu procesů CPU

CPU procesy

Teplotní graf je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 05:03h.

CPU procesy

Teplotní graf je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 05:03h.

CPU procesy

Teplotní graf je aktualizován každou hodinu. Poslední změna nastala dnes v 05:09h.