Meteostanice

Na měření meteorologických dat používám poloprofesionální meteostanici od firmy TFA s označením 35.1075 NEXUS. Hlavní jednotka, která přijimá data z rozmístěných čidel je umístěna v bytě a za pomocí USB napojena 24/7 na miniPC Raspberry Pi Model B+ 512 MB RAM.

meteostanice meteostanice
meteostanice.org meteostanice

CPU teplota: 47.1°C

CPU load: 0.20s (110 procesů)

Minimální a maximální hodnoty CPU

ČT
25
ST
24
ÚT
23
PO
22
NE
21
SO
20

19
ČT
18
ST
17
ÚT
16
PO
15
CPU teplota max 48.748.748.748.748.749.249.849.249.849.248.7
CPU teplota min 45.544.944.943.345.545.545.545.545.545.545.5
CPU teplota prumer 47.046.846.846.847.047.347.547.047.246.946.7
CPU load max 0.990.990.990.990.990.990.990.990.990.990.99
CPU load min 0.030.060.060.060.060.060.060.030.040.020.05
CPU procesy max 226226227226227226226227227227226
CPU procesy min 109109109109109109109109109109109
Dnes Tento měsíc Tento rok Celkově
MAX MAX MAX MAX
Vítr (m/s) 4.8
Dnes
10:19h
7.0
03.04.
15:05
8.2
18.03.
00:12
9.6
29.10.17
13:15
Nárazy větru (m/s) 12.0
Dnes
15:33h
14.2
23.04.
09:20
16.9
11.03.
01:45
18.2
29.10.17
13:06

Grafy teploty CPU

Teplota CPU

Teplotní graf CPU je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 18:03h.

Teplota CPU

Teplotní graf je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 18:03h.

Grafy počtu procesů CPU

CPU procesy

Teplotní graf je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 18:02h.

CPU procesy

Teplotní graf je aktualizován každých 30 minut. Poslední změna nastala dnes v 18:03h.

CPU procesy

Teplotní graf je aktualizován každou hodinu. Poslední změna nastala dnes v 18:09h.